Bizi Takip Edin

Mekan    

Sömestr keyfini Sway Hotels'te çıkar

Misafirlerine dikkat çeken ayrıcalıklar sunan Sway Hotels, sömestr tatilinde çocuklar ve aileleri için eğlenceli ve dolu dolu bir tatil keyfi yaşatacak

Kayak hocalarıyla birlikte çocuklara sömestr için özel bir program hazırlayan Sway Hotels, bu sayede çocukların tatilini verimli şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor. Sabah eğitmenler eşliğinde iki saat kayak yapan çocuklar sonrasında öğle yemeklerini de yine eğitmenleri ile birlikte yiyor. Öğle yemeğinin ardından iki saat daha kayak yapan çocuklar, sonrasında dilerlerse otelin birinci katında bulunan oyun odasında vakit geçirebiliyor.

Sömestr keyfini Sway Hotels'te çıkar

Çocukları eğitmenleri ile vakit geçirirken aileler de dilerlerse çocuklarını pisti gören Apres Ski Teras içerisinden izleyebiliyor. Ayrıca Apres Ski’de 17 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde sevilen isimlerle canlı müzik keyfi de sunan Sway Hotels, sömestrda eğlenceyi zirveye taşıyor. Müjde Kızılkan, Deniz Sipahi, Gökçe Türk, Emre Olgun, DJ Oktay Gözcü, DJ Tankurt Karakurt performanslarıyla misafirlere eğlence dolu saatler yaşatacak.


Çocuklar hem eğlenip hem öğrenirken ailelerini de düşünen Sway Hotels, sauna, buhar odası ve spa hizmetiyle ailelerin tatil keyfini de ikiye katlıyor.