Bizi Takip Edin

SEYRET NAKKAŞTEPE’NİN YAZ MENÜSÜ

İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasıyla damak çatlatan lezzetlerini bir araya getiren Seyret Nakkaştepe yaz menüsüyle dikkat çekiyor.

2013 yılından beri yedi tepeli İstanbul’un yıldızı Nakkaştepe’de hizmet veren ve yaz menüleriyle dikkat çeken Seyret Nakkaştepe,yenilenen yüzü ve konsepti ile dünya mutfağını, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası ile bir araya getiriyor. Seyret Nakkaştepe’nin yaz menüsü birbirinden lezzetli tatlara ev sahipliği yapıyor. Taze bahçe yeşillikleri, domates, renkli taze biberler, salatalık, tulum peyniri ve kuş üzümü ile hazırlanan Seyret salatası, ızgarada mühürlendikten sonra masada kızgın yağ eşliğinde servisi gerçekleşen ‘Harika’ ile damak çatlatan lezzetlere ev sahipliği yapıyor. Misafirlerine sunduğu lezzetlerin yanı sıra, temizliğe ve servise önem gösteren Seyret Nakkaştepe, konuklarına gösterdiği yakın ilgi ve nezaket ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Nakkaştepe’nin yıldızı

Son yıllarda seyir zevki anlamında önemli hareketlenme yaşayan Üsküdar Nakkaştepe’nin yıldızı Seyret Nakkaştepe, yenilenen konseptiyle İstanbul’un eşsiz manzarasında keyifli bir yemekte bulunmak isteyenlerin buluşma noktası oluyor.

Hayvan dostu Seyret Nakkaştepe

Sahipsiz hayvanların yaşam şartlarını iyileştirmeye yönelik Üsküdar Belediyesi ile yaptığı iş birliği yapan Seyret Nakkaştepe, misafirlerinden kalan yemekleri ve yemek öncesi hazırlıklarından kalan besinleri barınaklara ulaştırıyor. Barınaklara gönderilecek yemeklerin içerisine kürdan, peçete, metal ve plastik gibi yabancı madde atılmamasını rica eden Seyret Nakkaştepe, bu sayede barınaklara ulaşacak olan besinlerin içerisinde yabancı madde olmamasının önüne geçmiş oluyor. 

SEYRET NAKKAŞTEPE’NİN YAZ MENÜSÜ