Bizi Takip Edin

İzmir’in en popüleri yeni sezona hazır

Geçtiğimiz sene Aralık ayında açılan Kürkçü Dükkanı yeni sezona start verdi. Açıldığı günden beri İzmir’in en popüler mekanı olan Kürkçü Dükkanı yeni mönüsüyle bu sezon da fark yaratacağı şimdiden belli oluyor.

Kurucusu Ragıp Can Kutsal Amerika’daki eğitimini tamamladıktan sonra hem restoran, hem de çiftlik yatırımı yapmayı düşündek sonr iki yatırımımınu da hayata geçirdi. Konseptini oluştururken yurt içi ve yurt dışında seyahatleri sırasında gezdiği gördüğü mekanlardan, farklı eğlence kültürü öğelerinden ilham alan Kutsal, İzmir’de fark yaratıyor. Mekanın sahibi Kutsal mekanını en yalın haliyle içkili et lokantası diye tanımlıyor. İzmir Çınarlı’da sanayinin içerisinde bulunan Kürkçü Dükkanı’nın ismi “tekrar geri gelinecek yer” kavramını vurguluyor.

İzmir’in en popüleri yeni sezona hazır
Kürkçü Dükkanı’nda Pazartesi hariç her gün 18.00’den, pazar günleri 17.00’den itibaren misafirleriğini ağırlamaya başlarken 22: 00 itibari ile DJ Mono ile müziğin sesini arttırıyor. Kürkçü Dükkanı’ndaki tüm sebzeler kendi kurdukları seradan, etlerin büyük bir çoğunlu ise kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan temin edilir.