Bizi Takip Edin

İpek Açar ile Alper Kömürcü ne zaman evlenecek?

Merhum sanatçı Kayahan'ın eşi İpek Açar, müzisyen Alper Kömürcü ile hayatında yeniden mutluluğu yakaladı. Yaz sonu aile arasında yapılacak bir düğünle hayatlarını birleştirmeyi planlayan çift, geçtiğimiz gün Etiler’deki Cheffood adlı mekanda baş başa romantik bir akşam yemeği yedi

İştahlı bir şekilde yemek yese de formunu koruduğu gözlerden kaçmayan Açar, genetik açıdan şanslı olduğunu söyledi. Yemek yemeyi çok sevdiğini belirten ünlü sanatçı, “Her şeyi yerim ve hiç yemek ayırmam. Genetik bir durum. Annemi görseniz “Hiç yemek yemiyor galiba” dersiniz. Halbuki iki kişilik yer” diye konuştu.

'Sırt ve bel ağrılarım vardı'

Pilatese başladığını açıklayan Açar, “Belli bir zaman sonrası gerçekten spora ihtiyaç hissediyorsunuz. Yeni pilatese başladım. Ebru Şallı’nın da kulaklarını çınlatıyorum. Çok severim kendisini ama hareketler gösterdiği kadar kolay değilmiş. Seyrederken çok kolay gibi geliyor “Ben de yaparım” diyorsunuz ama hiç de öyle değilmiş. Çok zorlandım. Ama yapmaya devam ediyorum. Sırt ve bel ağrılarım vardı şimdiden faydasını gördüm gerçekten” diyerek Şallı’ya esprili bir şekilde göndermede bulundu.