Bizi Takip Edin

Bodrum'da Fink rüzgarı

Bodrum’un en sevilen gece kulüplerinden olan Fink, yaptığı iş ortaklıklarıyla sezona damga vuruyor

Bir dönem Bodrum’un en sevilen gece klüplerinden olan, Haziran ayında ise çok şık bir açılışla sahalara geri dönen Fink’in işletmeciliğini Erkan Kara üstlenmişti. Sektörün en deneyimli işletmecilerinden olan Erkan Kara Türkiye’nin en ünlü nargile zinciri BigLokma ile anlaşarak Fink’in bünyesine ekledi. Biglokma’nın kurucusu Musa Başnamlı ile sezonluk anlaşan Erkan Kara gece kulübü konseptine yeni bir soluk getirdi.

Bir diğer iş birliği ise Almanya ve Hollanda’nın en büyük organizasyon ve etkinlik ajanslarından olan Ezberbozan Event by Erhan Karaman ile yapıldığını belirten Kara,“ sezon boyu her güne bir etkinlik planladık. Ünlü isimler Fink’te kabinde ve sahnede olacak. Fink bir dönemin en hit kulüplerinde ve neredeyse bin kişi kapasiteli bir mekan, kulüp içerisinde yüzyıllık İtalyan Bella Sombra ağacı bulunuyor. Bodrum’un koruma altındaki sekiz binasından bir tanesi. Hem yapıya hem de misafirlerimize gözümüz gibi bakmak bizim işimiz. Gelen herkesin müzik ve ortamdan çok memnun ayrılacağının garantisini rahatlıkla veriyoruz” dedi.

CLUP FLİPPER’IN SAHİBİ AHMET BAYER’DEN DE BÜYÜK DESTEK!

Ahmet Bayer’in sahibi olduğu ve senelerdir Bodrum’un en iyi otellerinden olma ünvanını bırakmayan Clup Flipper’da Fink’in etkinliklerine konaklama sponsoru oldu. Yeni Fink, yaz boyunca 22.00-04.00 saatleri arası e misafirlerine hizmet verirken Biglokma 12.00-04.00 saatleri arasında servise açık olacak.

Bodrum'da Fink rüzgarı