Askıda Pizza ile Gönüllere Dokunan Kampanya
Askıda Pizza ile Gönüllere Dokunan Kampanya

Askıda Pizza ile Gönüllere Dokunan Kampanya

Türkiye'nin kara gün dostu Kızılay ile en genç, en dinamik pizzacısı Crakers, ihtiyaç sahipleri için ortak proje geliştirdi.

Türkiye'de hazır gıda sektörünün pizza konusunda uzman ve genç markası Crakers, Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefleyen 'Paylaş, sevgin çoğalsın.' sloganlı kampanyasını uygulamaya koydu. Crakers Pizza'nın Türkiye genelindeki tüm şubelerinde Kızılay ile ortaklaşa yürüttüğü 'Paylaş, sevgin çoğalsın.' kampanyasında, toplumsal dayanışmanın daha da güçlenmesi, pekiştirilmesi hedefleniyor. 

Her Siparişle Askıya Bir Pizza Ekleniyor

Crakers Pizza Genel Müdürü Ahmet Sait Tütünci binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü gülümsetmeyi hedeflediklerini belirterek şu bilgileri verdi; "Ülkemizin kara gün dostu, gurur kaynağımız Kızılay ile ortaklaşa geliştirdiğimiz proje Türkiye genelinde tüm şubelerimizde geçerli. Verilen her siparişte, bir ihtiyaç sahibine iletilmek üzere askıya da bir adet orta boy fenomen pizzayı atıyoruz. Biliyoruz ki; paylaşma ve yardımlaşma Türk toplumunun hamurunda var. Zor günlerden geçtiğimiz bir dönemde askıya aldığımız her pizza ihtiyaç sahibi yurttaşlarımızın sadece karnını doyurmayacak, ülkemize, toplumumuza, insanımıza olan inancını arttıracak, hayata daha sıkı sarılacak. Türk Kızılay'ın desteği ile gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projemize destek beklediğimizin de üstünde. Halkımızın cömertliği ile her türlü zorluğu aşacağımıza inanıyorum."

Yorumlar (Üye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz)