Bizi Takip Edin

Mekan    

Markasanat'ın 10. yıl kutlaması

Sadece referansla marka kabul eden ve yılda sadece 20 firmayla çalışan, itibar yönetimi ve marka iletişimi konusunda Türkiye’nin sayılı birkaç ajansından biri olan Markasanat, geçtiğimiz gün 10. yılını markalarıyla birlikte Markasanat’ın şık bahçesinde kutladı.


Sadece referansla marka kabul eden ve yılda sadece 20 firmayla çalışan, itibar yönetimi ve marka iletişimi konusunda Türkiye’nin sayılı birkaç ajansından biri olan Markasanat, geçtiğimiz gün 10. yılını markalarıyla birlikte Markasanat’ın şık bahçesinde kutladı. Trio müzik grubunun çaldığı müziklerle renklenen davette Ajans Başkanı Nevin Özcan, “10 yıldır bahçemizde bulunan nar ağacının bereketine inandık. Bu bereket, geçmiş 10 yılımızda olduğumuz gibi önümüzdeki nice 10 yıllarda da bizimle ve siz markalarımızla olsun.” dedi. 

Marka Yönetimi ve Kurumsal Danışmanlık alanında markalarına 10 yıldır hizmet veren Markasanat, yenilenen yüzünü ve sektördeki 10. yılını geçtiğimiz gün bahçesinde verdiği davetle kutladı. Sadece referansla ve yılda sadece 20 firmayla çalışan Markasanat’ın Ajans Başkanı Nevin Özcan, “25 yıldır iletişim sektörünün içerisinde yer alıyorum ve resmi kurumların stratejik planlamalarını yapıyorum. 2009 yılında sektördeki açığı görüp Markasanat Marka Yönetimi &Kurumsal Danışmanlık Ajansı’nı kurmaya karar verdim. 10 yıldır bahçemizdeki nar ağacının gölgesinde, ekibimle birlikte siz değerli markalarımızla birlikte sektörde sağlam adımlarla birlikte ilerliyoruz. Hiçbir zaman çok markaya hizmet veren bir ajans olmak istemedik. Aksine butik kalarak sizlerle birebir ilgilenebileceğimiz, sizlerin marka yolculuğunu doğru yürüteceğimiz sayıda tuttuk markalarımızı. Bu da bize başarıyı getirdi. Bugün yenilenen ajansımızda, sizlerle bahçemizdeki nar ağacının altında bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım daha nice 10 yılları yine birlikte kutlarız.” açıklamasında bulundu. Trio müzik grubunun müzikleriyle ve Nevin Özcan’ın markalarla ilgili anekdotlarıyla renklenen davete DizaynVipGroup Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, AE Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Ahmet Erkurtoğlu, Agra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Nihat Şen, Gönüllü Hizmet Vakfı Kurucu Başkanı İnal Aydınoğlu, Aydoğan Group Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen, Kardiyoloji Uzmanı, Prof. Ali Metin Esen, Medikal Estetik Uzmanı Dr. Ezgi Karavelioğlu, Erin Motor Genel Müdürü Ersin Şahin, Aslandağ Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ, DEİK Bangladeş İş Konseyi Başkanı Laura Gök ve Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi katıldı. 

Markasanat'ın 10. yıl kutlaması
Markasanat'ın 10. yıl kutlaması