Bizi Takip Edin

Hülya Açıkgöz'den kardeşi Hadise hakkında şok sözler!

Hadise ile geçtiğimiz yıl uzun süre küs kalan abla Hülya Açıkgöz, kardeşi hakkında şok eden açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar...

Hülya Açıkgöz, Instagram'da kendisine gelen "Kendiniz neden açık net ifade etmiyorsunuz? Sanki bir abla kardeşini kullanmış, dolandırılmış imajı çizildi" sorusuna flaş bir yanıt verdi.

Hülya Açıkgöz şu ifadeleri kullandı: 

"Doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar. Türkiye'ye adım atamazlar.  Hangi fakir, zengini dolandırmış bu dünyada?

Kimseden tapu falan almadım. Tapumu alan kendileri. Malım, mülküm yok. Ben de herkes gibi çalışanım. Bende yok milyonlar. Milyonları olan bu kişiler göstersin bakalım, ne kadar vergi ödemişler? Vergiden çalan herkesten çalmayı bilir. Neyse bildiklerimle bir kitap yazabilirim."

GEÇTİĞİMİZ YIL İPLER KOPTU

Hadise’nin menajerliğini, ablası Hülya Açıkgöz üstleniyordu. Ancak geçtiğimiz sene, iki kardeş arasında ipler koptu. Ünlü şarkıcı, konserlerinden kliplerine kadar sahne arkasında birlikte çalıştığı Hülya Açıkgöz'ü, üzerinden haksız kazanç elde etmekle suçladı.

Hülya Açıkgöz ise iddialarını yalanlamış, kardeşiyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmasını da, “Adı üstünde benim profilim. İstediğim fotoğrafları siler eklerim. Doğru değil mi? Ruhen yeni bir sayfaya ihtiyaç vardı sanırım. Büyük bir şey aranmasın arkasında.” sözleriyle açıklamıştı.

'DOMAİN' SAVAŞI BAŞLADI

Yıllardır ablasıyla birlikte çalışan Hadise, “hadise.com” internet sitesini ablası menajerliğini yaptığı sırada almıştı. İki kardeşin arasındaki kavga ve birlikte çalışmayı bırakması, bir domain savaşını başlattı.

Uzun bir süredir domain adresini geri almaya çalışan Hadise, sorunu ablasıyla çözemeyince olayı mahkemeye taşıdı. 3 Kasım 2004 senesinde kaydedilen hadise.com adresi için ünlü şarkıcı, 2 Aralık 2019 tarihinde Belçika’daki ablasına dava açtı.

HADİSE DAVAYI KAYBETTİ

2012 yılında hadise.com domainini, Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz, 30 bin dolar ödeyerek satın almıştı. Hadise, Türkiye’de marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybetti.

ANNELERİ İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Bu kardeş kavgası bütün aileye yansıdı. Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün, kızlarına “Benimle ilgilenmiyorsunuz” diyerek uyku ilacı içip intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Bu olay sonrası Hadise, menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile ilişkisini kesmişti.

GÖZLER HADİSE'YE ÇEVRİLDİ

Hadise'nin, ablası Hülya Açıkgöz'ün bu açıklamalarına ne yanıt vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Hülya Açıkgöz'den kardeşi Hadise hakkında şok sözler!