Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Haluk Levent: Şov adamı değilim

BKM organizasyonuyla gerçekleşen ‘Denizbank Açıkhava Konserleri’inde Haluk Levent Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluştu. Konserine ‘Uçak Yaparım’, ‘Tek geçerim’, ‘Ankara’yla başlayan Haluk Levent ‘Deniz Üstü Köpürür’ ve ‘İçimde Ölen Biri Var’ şarkılarıyla devam etti

Şarkıları arasında hayranlarına seslenen Haluk Levent "Ben şov adamı değilim. Böyle dans falan bana yakışmıyor. Geçtiğimiz günlerde Edis'in konseri vardı. Burada onu izledim ve ona danslar, şovlar yakışıyor yani. Ama bana yakışmıyor danslar ve şovlar falan" şeklinde konuştu.

KORUMA İSTEMEDİ

Konserinde bir ara seyircilerin arasına inen Haluk Levent, kendisi için gelen korumaları yanından uzaklaştırdı. Şarkıcı, "Ben böyle iyiyim. Koruma istemiyorum. Ama bir şey olursa sizi çağırırım, teşekkür ederim" dedi ve güldü.

Haluk Levent: Şov adamı değilim
Ara vermeden konserine devam eden Haluk Levent, Azeri şarkıcı Cinare Melikzade’yle birlikte düet yaptı. Sahneye davet ettiğinde genç şarkıcıyla nasıl tanıştığını anlatan Haluk Levent, Cinare’nin elini öptüğünü söyledi. Levent, "Ofise geldi ve beni görür görmez Haluk ağabey deyip ver elini öpeyim" dedi sözleriyle anısını paylaşan Haluk Levent, genç şarkıcıya "Sesine, sahne rengine, yeteneğine çok güveniyorum" diyerek methiyeler düzdü.
Haluk Levent: Şov adamı değilim
Haluk Levent, genç şarkıcıyla birlikte ‘Sen Olasın‘ şarkısını seslendirdi. Dakikalarca ayakta alkışlanan ikili daha sonra Cinare Melikzade’nin son şarkıcı söz ve müziği Emrah’a ait olan ‘İhtiyacı Var’ şarkısını seslendirdi. Birlikte düet yapan ikili, Harbiye Açıkhava’da adeta müzik şöleni yaşattı.