Bizi Takip Edin

Gençliğim Eyvah dizisi hakkında flaş karar!

ATV'de yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda da devam eden Gençliğim Eyvah ekrana veda ediyor

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerinde Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ekin Mert Daymaz, Elif Doğan ve Burak Tozkoparan'ın yer aldığı Gençliğim Eyvah için final kararı alındı.

5 EKİM PAZARTESİ VEDA EDİYOR

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde Gençliğim Eyvah dizisi, 5 Ekim Pazartesi günü ekrana gelecek 17. bölümüyle izleyicilerine veda edecek. Dizi 15 Haziran'da ilk bölümüyle ekrana gelmişti. (tv100)

GENÇLİĞİM EYVAH DİZİSİNİN KONUSU NEYDİ?

Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın mahalleye gelişi; Arif’in de Zekeriya’nın da hayatlarını alt üst eder.

Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar.

İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur.

Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?

Gençliğim Eyvah dizisi hakkında flaş karar!