Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Funda Arar: Erkek sanatçı olmak varmış

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Funda Arar, önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı. Konser öncesi kameraların karşısına sırt ve göğüs dekolteli mavi elbisesiyle çıkan şarkıcı, ayaküstü gazetecilerin soruları yanıtladı

Sahneye hazırlanmasının uzun sürmediğini söyleyen Arar, ”Çok uzun sürmüyor. Aşağı yukarı saç, makyaj bir saat sürüyor. Bazen kırk dakika da bile hazırlanabiliyorum. Çok alengirli bir saç yapılmayacaksa. Genelde sadelikten yanayım.” diye konuştu.

Funda Arar: Erkek sanatçı olmak varmış
Erkek solistlere özendiğini söyleyen Arar, ”Bazen diyorum ki erkek sanatçı olmak varmış bu dünyada. İki tane takım elbisen olsun, biri siyah biri gri olsun her yerde aynı kostümü giysen kimse fark etmiyor" şeklinde ilginç bir açıklama yaptı.
Funda Arar: Erkek sanatçı olmak varmış
Bülent Ersoy’un bazı sahne kıyafetlerini ayrı günlerde ayrı sahnelerde giydiğini hatırlatılınca Arar, ”Bülent Ersoy’un kıyafetleri de fark edilmeyecek gibi değil. Çok şaşalı olduğu için dikkat çekiyor. Dikkat çektiği için başka bir yerde giydiği zaman hemen insanlar fark edebiliyorlar. Sosyal medya da var şimdi. Fotoğraflar anında binlerce kişi tarafından görülebiliyor. Bu yüzden biz de konserlerde giydiğimiz kıyafleri sürekli not alıyoruz" dedi.