Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Fatih Ürek: Herkes kendi sokağını temizlemeli

Renkli sahne performansıyla bilinen Fatih Ürek Ramazan Bayramı'nda sevenleriyle Kıbrıs’taki Elexus Hotel’de buluştu. Şıklığıyla göz kamaştıran sanatçı 2 saatlik performansıyla izleyenleri büyüledi. Fatih Ürek, konser öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı

Gelin ve kaynanaların olduğu program sunan sanatçı programla ilgili görüşlerini paylaştı. Ürek, “Program hayatın içinden olduğu için çok gerçek. Kibarca geliyorlar ama içlerinde söyleyemedikleri şeyler ortaya çıkıyor. İyi ki bu programa gelmişiz, iyi ki burada birbirimize bunları söylüyoruz diyorlar. Giderken de çok üzülüyorlar, ağlıyorlar orada olmak istiyorlar. Artık onların evi gibi oluyor orası.

Dünyanın kuruluşundan beri gelin kaynana atışması hep vardır. Bizim program Türkiye'deki gelin-kaynana durumuna ışık tutuyor. Program sayesinde gelin ve kaynanalar birbirlerini daha iyi tanıyorlar.” dedi.

Fatih Ürek: Herkes kendi sokağını temizlemeli
Eski bayramlarlar hakkında konuşan Ürek “Benim için eski bayramlar çeyrek asırdan fazla oldu. Hep özel günlerde çalışıyoruz, ama bayramlarda gerçekten o heyecanları hiç unutmam. İlk bayramlıkları alırdık, harçlıklar verilirdi. Ben harçlıklarımı hep anneme verirdim. Onun heyecanını hep yaşardım. Yeni nesilin çocuklarına bu heyecanı yaşatması gerekiyor.” şeklinde konuştu.
Fatih Ürek: Herkes kendi sokağını temizlemeli
Magazin dünyasında bir dargın bir barışık olan insanlar hakkında konuşan Ürek, “O senaryoları çok iyi görüp anlayabiliyorum. Bunlar çok boş işler. İnsanın gerçekten kalbinin kırılması için çok başka bir şey olması gerekiyor. Bizim işimizde bence biraz haddini bilmek ve saygı çok önemli. Ne olursa olsun tecrübeli insanlardan yararlanmamız gerekiyor. Bir insan ben oldum dediği zaman biter" dedi.
Fatih Ürek: Herkes kendi sokağını temizlemeli
Sözlerini sürdüren Ürek, "Öyle iki tane şarkıyla sanatçı olunmaz. Sanat camiasının cahilliğini ve densizliğini eleştiriyorum. Düşünmeden konuşmalar, ortaya laf atmalar ve birisine saldırmak çok gereksiz. Birisine laf söylemeden önce insan kendi sokağını temizlemeli. Ben şu an birisine laf söylemiyorum, kimseyi hedef almıyorum, ama ben birisine laf söylersem de önce kendi etrafıma bakarım. Ondan sonra önüme bakarım. Gerçekten sanatçıların sevgiyi göstermesi gerekiyor. Seyircilerimiz gerçeği görüyor. Sevginin gerçek olması gerekiyor.” diyerek düşüncelerini anlattı.
Fatih Ürek: Herkes kendi sokağını temizlemeli
Fatih Ürek, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Fatih Ürek: Herkes kendi sokağını temizlemeli
Fatih Ürek, hayranlarıyla selfie çekmeyi de ihmal etmedi.