Bizi Takip Edin

Magazin    

Eren Bakıcı: Eskiden sokakta yürüyemiyordum

Bir döneme damgasını vuran Hepsi grubunun solistlerinden Eren Bakıcı, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Müziği bıraktıktan sonra Bursa'da köy hayatı yaşamaya başlayan Bakıcı, "Çok şükür artık çok sokakta rahatça yürüyorum. Eskiden sokakta yürümek çok zordu benim için" dedi

Köy hayatı yaşadıktan sonra seramik işine atılan ve ara ara istanbul'a doktor kontrolü için geldiğini söyleyen Eren Bakıcı, önceki gün Nişantaşı City's AVM'de objektiflere takıldı.  Gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları cevaplayan Bakıcı, müzik hayatını geçmişte bıraktığını söyleyerek "Müziğe geri dönmem artık söz konusu olmaz. Ben toprakla uğraşmayı, toprağa dokunmayı çok seviyorum" dedi.

'Kimseyi takip etmiyorum'

Güzel şarkıcı, "Son dönemde beğendiğiniz veya dinlediğiniz şarkıcı var mı?" sorusuna "Bizim evimizde televizyon yok. Daha çok telefondan belgesel tarzı şeyler izliyorum. O yüzden yorum yapma lüksüm yok, çünkü kimseyi takip etmiyorum. Yeni şarkıcıların yaptığı pop müzik tarzları ilgi alanımda olmadığı için kimseyi dilemiyorum.

Daha çok elektronik, klasik ve jazz gibi müzik tarzlarını seviyorum. Pop müzik yok ilgi alanımda değil. İşimiz gereği, severek pop müzik yaptım ama şimdi hiç ilgi alanımda değil. Günümüzde yapılan pop tarzı şarkıların hepsi birbirine benziyor. Yeni şarkıcılarda var ama hiç birini takip etmiyorum." şeklinde konuştu.

Eren Bakıcı: Eskiden sokakta yürüyemiyordum
Sözlerini sürdüren Eren Bakıcı, "Ben interneti açtığımda "Hangi şarkıcı çıkmış. Magazin haberleri ne olmuş" diye bakmıyorum. Toprakla uğraştığım için benim tek derdim var; "Hangi tohum hangi mevsimle ilgili. İlaç kullanmadan ben buları nasılı korurum?" diye araştırmalar yapıyorum. Daha çok seramik işi ile ilgilendiğim için konsantrasyonum tamamen başka bir yerde" ifadelerini kullandı.
Eren Bakıcı: Eskiden sokakta yürüyemiyordum
Eski şarkıcı, popüler olduğu yıllarda sokakta yürümekte zorluk çektiğini söylerken "Çok şükür artık çok rahat sokakta yürüyorum. Eskiden sokakta yürümek çok zordu bizim için" dedi.