Bizi Takip Edin

Moda ve Güzellik    

DÜNYACA ÜNLÜ MARKA DESIGN PLUS’IN YENİ OTELİ SEYA BEACH ALAÇATI’DA AÇILDI

MP Hotels zincirinin İspanyadan sonra ilk kez Alaçatı’da açtığı Design Plus Seya Beach’in açılışı iş adamları, sanatçılar ve yurtdışından gelen özel konuklarla yapıldı

Ege’nin şirin tatil beldesi Alaçatı’da özel bir konaklama deneyimi arayanlara yönelik tasarım odaklı, özel yemek tadımları ile göz dolduran; dünyaca ünlü miksoloji uzmanlarını kadrosunda barındıran  Design Plus Seya Beach özel bir davetle kapılarını açtı.

 

Doğaya duyarlı ve uyumlu yapısı ile göz dolduran otelin iç tasarımları Mimar Mete  Nisari tarafından yapıldı. Alaçatı’nın taş yapılarından alınan ilhamla dizayn edilen, konfor ve lüksü birleştiren bu çok özel otelin açılış gecesi cemiyet hayatının ünlü simaları, iş adamları ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti .

 

Seya Beach Club’da gerçekleşen açılışta misafirler;FTI Grup Genel Müdürü Roula Jouny ve Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Dietmar Gunz tarafından karşılandılar. Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesim töreni ünlü Mısırlı yatırımcı Samih Sawiris ,Süzer Holding Onursal Başkanı Mustafa Süzer ve Süzer Holding Başkan Yardımcısı Baran Süzer tarafından yapıldı.

 

Türk, Uzakdoğu ve Akdeniz  mutfaklarından yapılan özgün seçkilerin dünyaca ünlü miksoloji uzmanlarının hazırladığı özel kokteyllerle buluştuğu gecede, Danna Leese de eşsiz performansı ile göz doldurdu.