Bizi Takip Edin

Magazin         Kültür - Sanat    

Davam Kendimle

Ebru Yaşar, 14. Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali’nde sahne aldı. Organizasyon alanını dolduran yaklaşık 20 bin hayranına unutulmaz bir konser veren sanatçı, konserdeki performansıyla alkış topladı.

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirtaş tarafından turşu ikram edilen Yaşar’a yöresel hediyeler verildi. Sahne sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı, “Burada olmaktan çok mutluyum. Turşularında tadına bakmaya geldim, çok severim. Bence en güzel turşuyu buradakiler kuruyorlar. Ankara benim doğduğum yer. İlkokula kadar Ankara’da yaşadım. Buraya her zaman böyle duygulu gelirim. Festival olunca ayrı bir güzel oluyor. Onlarla buluşunca çok mutlu oluyorum tabi” dedi.

Davam Kendimle
Geçtiğimiz günlerde bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Masal Şatosu’ filmini daha önce sinemaya hiç gitmemiş Mardin Nusaybi’nden gelen 30 çocukla birlikte izlemesine Yaşar, “Daha önce uçağı binmemiş ve hiç sinemaya gitmemiş çocuklarımızın olduğu projeydi. Mardin’den gelen 30 tane çocuğumuzu götürdük. Hem onlara hediyeler dağıttık hem de beraber film izledik. Seviyorum böyle projeleri ruhumda var. Mutlu oluyorum elimden gelen ne varsa yapmak istiyorum” diye konuştu.
Davam Kendimle
Uzun yıllardır katıldığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken şarkıcı, “Diğer ünlü isimlere de örnek oluyorsunuz” sözlerine, “Benim öyle çok örnek olmak gibi bir davam yok. Benim davam kendimle, insanlığımla ve vicdanımla alakalı. Bence herkes akşam olduğunda o yatağına yattığında vicdanıyla baş başa kalıyor. Ben vicdandan yana bir insanım. Birilerine örnek ve lider olmak gibi öyle düşüncelerim yok. Ben içimden geldiği gibi davranıyorum. Bundan sonra da öyle yaşamaya devam edeceğim” açıklamasını yaptı.
Davam Kendimle
Yeni single çalışmasının hazırlıklarında sona yaklaştığını açıklayan Yaşar, “Çok yeni ve güzel bir şarkı. Değişik oldu. Klip çekimim var, gün sayıyorum. Önümüzdeki günlerde çekeceğiz. Gerisini halka bırakacağız. Onların beğenisi çok çok önemli. Severek inandığım bir şey sunmaktan, çok mutluyum. Çünkü inandığın şarkıları bulmak o kadar zor ki. Ben inanmadım hiçbir şeyin içinde olmak istemiyorum. Hayranlarımı beklediğini bence değecek. Çünkü onlar için yapıyorum. Hislerimde ortak paydada buluşmak istiyorum. İnşallah hislerimiz tutarsa çok mutlu olurum. Benim amacım onlarla aynı hissiyatla aynı elektriği almak” dedi.