Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Ceren Cennet'in ilk single'ı görücüye çıktı

TikTok ve YouTube platformlarında fenomen olan şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken Ceren Cennet, ilk şarkısı ‘’Kördüğüm’’ ile müzikseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor

Sözü ve müziği ‘’Ceren Cennet’’e ait olan ‘’Kördüğüm’’ adlı şarkının düzenlemesi şarkının prodüktörü olan Erkan Şen'in imzası taşıyor.

2018 yılında YouTube ve çeşitli uygulamalarda şarkılarını paylaşarak kendi kitlesini oluşturmayı başaran ‘’Ceren Cennet’’, müzik kariyerine ise ilkokul yıllarında kendi sözlerini yazarak ve gitar çalmayı öğrenerek başladı.

2 milyon erişime ulaştı

Güçlü sesi ve yorumuyla sektöre iddialı bir giriş yapan ‘’Ceren Cennet’’in yeni şarkısı ‘’Kördüğüm’’ iki hafta gibi çok kısa bir sürede amatör haliyle YouTube’da 200 bin, TikTok’ta 2 milyon erişime ulaştı.

Şarkının klip çekimi ise Emrah Bilge Boz yönetmenliğinde Karaköy ve Florya Atatürk Ormanı’nda kalabalık bir ekip eşliğinde gerçekleşti.

‘’Ceren Cennet’’in ‘’Kördüğüm’’ şarkısı Beyond Recordings etiketiyle tüm müzik platformlarında, klibi ise Beyond Play YouTube kanalında yayında...

Ceren Cennet'in ilk single'ı görücüye çıktı