Bizi Takip Edin

Magazin    

Burcu Esmersoy’la MediaMarkt’ta “Şahane Cuma“

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy da MediaMarkt’ın Şahane Cuma etkinliğini kaçırmadı. 28 Kasım Perşembe günü indirim gecesine katılan Burcu Esmersoy, izdihamın yaşandığı Metropol İstanbul AVM MediaMarkt mağazasından ütü, televizyon, elektrik süpürgesi ve ses sitemi satın aldı.

28 Kasım Perşembe günü indirim gecesine katılan Burcu Esmersoy’un girişteki brandayı yırtmasıyla başlayan alışveriş keyfinde, teknolojiseverlerle de indirimler hakkında bol bol sohbet etti.


Mağazadan elleri kolları dolu ayrılan Burcu Esmersoy, “Şahane Cuma, bir şeylere ihtiyacı olan herkesin beklediği bir gün. Bu gece benim için de uzun olacak. Listem çok uzun. İndirimleri sürekli takip ediyorum ve uzun zamandır bugünü bekliyordum. Her yeni eve taşındığımda yeni bir eksik oluyor çok ilginç bir şekilde. Elektronik ev eşyası ve mutfak eşyası alışverişim çok oluyor ve onun için de indirim dönemlerini beklemek çok daha mantıklı oluyor. Ütü eskidi ütü almam lazım. Elektrik süpürgesi çalışamaz hale geldi o yüzden bir elektrik süpürgesi ihtiyacım var. Televizyonum eskidi, tabii teknoloji değişiyor. Herkesin evinde kullandığı televizyonları görünce 4K televizyon peşindeyim. Şimdilik alışveriş listem bu kadar” dedi.
Burcu Esmersoy’la MediaMarkt’ta “Şahane Cuma“
Hediye almayı da çok sevdiğini söyleyen Burcu Esmersoy, “Çok yakın bir kız arkadaşım var kendisi de çok iyi bir şef aynı zamanda onun mutfağına güzel bir hediye almak istiyorum” dedi.