Bizi Takip Edin

Ah Bu Magazinciler

Günah keçisi magazin gazetecileri. Herkes magazin okur, “sanki suç içlemiş gibi okuduklarını söylemezler”... 


Hele bizim ünlülerimizin günah keçisidir magazin gazetecileri. İşin içinden çıkamayınca hemen “magazinciler yalan yazmış” diye suçu onlara atarlar. Oysaki yazdıklarının yüzde 99’u doğrudur arkadaşların ama ispatı zor olduğu için bu ithamları sineye çekmek zorundadırlar.

En son Defne Samyeli de günah çıkardı. Yıllardır habercilik yapmasına rağmen “Cem Yılmaz sizi Serenay ile aldatıyor” diyen magazin gazetecilerine inanmadı bir de onları yalan yazmakla suçladı. Aaa baktı iş doğru “siz haklıymışsınız” dedi. Belli ki Cem Yılmaz’a kanmıştı. Hala daha Türkiye’nin en güzel kadınlarından olan Defne Samyeli, Cem Yılmaz’ı kendisine aşık zannetmişti.


Oysa Cem Yılmaz, ayran gönüllüydü “gönlü hemen başkasına kayıyordu”.   Hedefinde Serenay Sarıkaya vardı, Serenay’ı elde etti hemen Defne’yi bıraktı. Serenay’ı da muhtemelen başka bir güzel için bırakacak. Yakında bunu da bizim magazinci arkadaşlar çözerler. Çıkan dedikodulara Serenay da önce inanmaz ardından “siz haklıymışsınız” der. Ne demişler Cem tekerrürden ibarettir.