Bizi Takip Edin

Beyaz Perdeye Yeni Soluk 'Gürbüz'

Yapımcılığını TRY Yapım’ın üstlendiği, 30 Ağustos’ta vizyona girecek “Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet” filmin basın toplantısı kahkahalarla gerçekleşti.

Etiler Scarlet’te gerçekleşen eğlenceli buluşmaya filmin oyuncuları Emre Mutlu, Hakan Bulut, Gökhan Yıkılkan, Ayhan Taş, Arzu Oruç, Serkan Şengül ve Bengi İdil Uras katıldı. “Bir motokuryenin başına en fazla ne gelebilir ki?” sorusuna 94 dakikalık aksiyon ve kahkaha dolu bir cevap vermeye hazırlanan oyuncuların heyecanı görülmeye değerdi.

Beyaz Perdeye Yeni Soluk 'Gürbüz'
Oyuncular Emre Mutlu ve Serkan Şengül, mekan sahibi Süleyman Dilek’in mutfağından çıkan kaburgayı onunla birlikte, basın mensupları ve oyuncu arkadaşları için servise hazırlarken de çok eğlendi. Filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Emre Mutlu: “Güzel bir komedi filmi yaptık. Heyecanlıyım, zaman geçmek bilmiyor benim için. Yazdık, oynadık ben çok mutluyum. Burada olmayan bir ekip de var tabii ki, emek veren. Klasik bir şey vardır; çekerken çok eğlendik. Ben çekerken çok eğlenemedim açıkçası. Çünkü yazarken komik oluyormuş da oynarken benim kalıbımda bir adam için o koşmalar, sahneler, tırmanmalar epey bir zorladı beni. Ama formumu kaybetmedim aynı şekilde duruyorum(!). İnşallah halkımıza layık, onların bol bol gülebileceği bir şey yapmışızdır diye ümit ediyorum. 30 Ağustos’u bekliyorum” dedi.
Beyaz Perdeye Yeni Soluk 'Gürbüz'
Ayhan Taş ise karakterini şu cümlelerle anlattı: “Nerede bir cımbız var ben oradayım. Elit korsan taksiciyim. Elit kesimin korsan taksiciliğini yapıyorum. Benim kardeşlerim bunlar da (Emre Mutlu ve Hakan Bulut), mahalleden. Abilik yapıyorum onlara. Abilik yaparken de biraz ortalığı dağıtıyorum hafiften. Onlar toparlıyor”. Bunun üzerine de Emre Mutlu Ayhan Taş’a espirili bir dille laf attı: “Ayhan Abi’yle ilgili çok kısa bir şey ekleyeyim. Gerçekten Türkiye’de korsan taksiciliğin bitmesi için Ayhan Abi çok güzel oynadı. Korsan taksicilik ne kadar yanlış bir şeymiş bize gösterdi kendisi sağ olsun”