Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Berdan Mardini mafya babası oldu

Berdan Mardini, 'Tribin Olurum' adlı şarkısını kliplendirdi. Film sahnelerini aratmayan klip çekiminde mizahi diyaloglar ile hem güldürüp hemde eğlendiren Berdan Mardini, tespihinden, takma bıyığa, giyiminden şivesine kadar bir mafya babasını canlandıran Berdan Mardini, klibi ile herkese tebessüm ettirdi

Klibini, 12 Temmuz'da müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanan Mardini, günümüzde sosyal medya akımı ve çılgınlığına dem vurularak her kesimden her insanın her anını telefonla çekip sosyal medya hesaplarında paylaşmasını eğlenceli ve karikatürize bir yaklaşımla mizansenlendirlerek klip çekimleri tamamlandı.

Berdan Mardini mafya babası oldu
Klip yönetmenliğini Kemal Başbuğ'un yaptığı, sözü ve müziği Osman Karakaya'ya ait olan ve aranjesini Erdem Kınay'ın yaptığı şarkı için Maltepe platolarında klip çeken Berdan Mardini, klibinde çok sayı da cast ekibinin yanı sıra çocuklarına da yer verdi.
Berdan Mardini mafya babası oldu
2 çocuğunun da klibinde oynaması için eşiyle çekişmeli bir süreç geçirdiğini esprili bir dille ifade eden Mardini, ''Malum çocukların hem annesi hem menajeri olur hanımefendi. Çocukların klipte rol almaları için 50'şer bin TL para istedi. Bende çocuklarımız için açtığımız hesaba parayı geçtim. Zor bir süreç oldu ama şimdi kendileri klibimde oynuyorlar'' diyerek gülümsedi.