Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Bahadır Tatlıöz: Ozan ile aynı projede buluşmak çok keyifli

Ozan Doğulu'nun yeni projesi Kraşendo'da yer alan ve sözü müziği Bahadır Tatlıöz'e ait olan ''Yok De'' Büyükada'da geçekleştirilen çekimlerle kliplendirildi

Geçtiğimiz yıl bir markanın katalog çekimlerinde yer alan ve ülkesinde gelecek vaad eden top modelleri arasında gösterilen Rus Model Nadia Serlidou'nun da rol aldığı çekimlerde bir ayrılık kareofrafisine hayat veren Ozan Doğulu'ya şarkının söz yazarı ve bestecisi Bahadır Tatlıöz de eşlik etti. 

'Bana kendimi iyi hissettirdi'

Aynı zamanda klibin yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, ''Ozan'ın düzenlemesi ile şarkı eniden can buldu. Türkiye'nin kendi alanında en yetenekli ve en çalışkan insanlarından biri ile aynı projede buluşmak benim için son derece keyifli ve özel. Bana kendimi bu kadar iyi hissetiren bir şarkının klibinde yönetmenlik yapmakta ayrıca gurur verici.'' ifadelerini kullandı.

Yaklaşık sekiz saatte tamamlanan çekimlerin ardından klipte kullandıkları tekne ile Büyükada etrafında zafer turu atan klip ekibi, adanının eşsiz doğasına da bir kez daha hayran kaldılar.


Bahadır Tatlıöz: Ozan ile aynı projede buluşmak çok keyifli