Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Aşkın Nur Yengi ile Mehmet Erdem'den unutulmayacak düet

Türkiye'nin en önemli tatil merkezlerinden Çeşme'de, bayram nedeniyle sanat camiasının güçlü isimleri konser verirken, Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem de bir mekanda sahneye çıktı. Yengi, Mehmet Erdem'i sahneye davet ederek Sezen Aksu imzalı yeni düet projelerini ilk defa seslendirdi

Kendine has tarzı ve yorumuyla en sevilen şarkılarını Çeşme’de müzikseverler için seslendiren Mehmet Erdem, herkesin bayramını kutlayarak başladığı sahnesini yaklaşık bir buçuk saat süren performansı ile sonlandırdı.

Mehmet Erdem’in ardından sahneye çıkan Aşkın Nur Yengi, Mehmet Erdem’i sahneye davet ederek Sezen Aksu imzalı yeni düet projelerini ilk defa seslendirdi.

Aşkın Nur Yengi ile Mehmet Erdem'den unutulmayacak düet
İkili, “İkimizin ortak kahramanı Sezen Aksu’ya söz ve bestesi 'Allah’tan Kork' şarkısı için çok teşekkür ediyoruz” sözleriyle başladıkları performanslarıyla izleyenleri adeta büyüledi.
Aşkın Nur Yengi ile Mehmet Erdem'den unutulmayacak düet
5 yıl önce bacağına yaptırdığı kızı Nazlı'nın ismini içeren dövmenin yerine Yengi, çiçek dövmesi yaptırdı.
Aşkın Nur Yengi ile Mehmet Erdem'den unutulmayacak düet
Sevilen şarkılarını seslendiren Aşkın Nur Yengi, gecenin ilerleyen saatlerinde konseri izlemeye gelenler arasında yer alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe'yi sahneye davet etti. Sahnede bir şarkı seslendiren ve sesi ile kendine hayran bırakan Yıldız Tilbe duygularını şu sözlerle anlattı: ''Aşkın'ın 'Sevgiliye' albümü yeni çıkmıştı. O zaman gecede 7-8 mekanda sahne alıyordum. Albümünü ağlaya zırlaya dinliyordum. O şarkılarla o kadar anılarım var ki... Ne anlatmakla biter ne hissetmekle.''