Bizi Takip Edin

Ajda Pekkan, Hakan Altuğ'un şarkısını okurdu

Günay Restaurant, yeni sezona Süperstar Ajda Pekkan ile 'merhaba' dedi. Sevenlerinin karşısına Gülşah Saraçoğlu imzalı elbise ile çıkan Pekkan, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle yine göz kamaştırdı.

Pandemiden dolayı İstanbul’da sekiz ay sonra sevenleriyle buluştuğu için mutlu olduğunu belirten Süperstar, "Siz beni çok seviyorsunuz, bende sizleri çok seviyorum sevgi zaten karşılıklı olan bir şey iyi ki varsınız" diyerek, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına teşekkür etti.

Ajda Pekkan, Hakan Altuğ'un şarkısını okurdu


Muhteşem sahne performansı ile misafirlerini büyüleyen Ajda Pekkan, sahneye şarkıcı Cenk Eren’i davet ederek birlikte 'Hancı' şarkısıyla düet yaptı. Ajda Pekkan'ı dinlemeye gelenler arasında Defne Samyeli, Gonca Vuslateri, Ayta Sözeri, Suzan Şen, Gülay Kamaz ve Celil Nalçakan-Merve Zeynep Sezgi de yer aldı.


Ajda Pekkan, Hakan Altuğ'un şarkısını okurdu

Adı bir süredir iş insanı Murat Karabova ile anılan oyuncu Gonca Vuslateri, Cenk Eren ve Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelenler arasındaydı. Karabova ile birlikte eğlenen başarılı oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayarak, aşk iddialarını yalanladı. Vuslateri, “Ne aşkı arkadaşlar bizler çok iyi iki dostuz" dedi. Röportaj verdiği yerin hemen yanında mekana ait olan telefonun çalması üzerine telefonu açan Vuslateri, herkesi kahkahaya boğdu. Rezervasyon alan Gonca Vuslateri, "Ebru Gündeş’in sahnesini soruyorlar ne zamandı" diyerek gazetecilerden yardım istemesi ise ortaya renkli görüntüler çıkardı. 

Ajda Pekkan, Hakan Altuğ'un şarkısını okurdu

Ajda Pekkan-Cenk Eren sahnesini izlemeye gelen isimlerin arasında Celil Nalçakan’da yer alıyordu. Mekanın iletişim danışmanlığını yürüten Merve Zeynep Sezgi ile aşk yaşayan Nalçakan, sevgilisinin sorulması üzerine utangaç tavırlar sergiledi. Nalkaçan daha sonra sevgilisiyle birlikte objektiflere poz vermeyi ihmal etmedi. 

Ajda Pekkan, Hakan Altuğ'un şarkısını okurdu

Kafa karıştıran Hakan Altun şarkısı

Süperstar adının aşk dedikodularına karıştığı şarkıcı Hakan Altun'un da 'Bir Telefon' şarkısını repertuarına alması ise kafaları karıştırdı. Pekkan'ın basın mensuplarının dışarı çıkmasından sonra bu şarkıyı söylemesi gelen konuklara da sürpriz oldu. Pekkan'ın Hakan Altun'un bu çok sevilen şarkısını seslendirmesi ise aşk dedikodularını yeniden alevlendirdi. Süperstar sahne sonrası çıkışta basın mensuplarının aşk yaşadığı iddia edilen Hakan Altun ile ilgili sorulan soruları cevapsız bıraktı.

Ajda Pekkan, Hakan Altuğ'un şarkısını okurdu