Bizi Takip Edin

Mekan    

Karnesini alan Bereket Döner'e koştu

Okulların Yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte, Bereket Döner 2020'nin ilk kampanyasını milyonlarca öğrenci için düzenledi.


Bereket Döner, öğrencileri sağlıklı menülerle ödüllendiriyor. Yarı yıl tatilinde karnesini getiren tüm öğrencilere yüzde 40'a varan indirimler uygulayan Bereket Döner, geleceğin gençlerini sağlıklı yiyeceklerle ödüllendirmekten kıvanç duyduğunu açıkladı.

Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek, 2020 Sömestr kampanyasında hazırlanan özel menülerde, öğrenci gruplarına büyük indirimler yaptıklarını belirterek şunları söyledi; "Biz Türkiye'nin yıllardır öğrenci dostu kurumu olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm şubelerimizde yarı yıl tatili ile birlikte uygulamaya koyduğumuz kampanya ile Pide Et Döner ve içecekten oluşan menümüzü 23.50'den 15.90'na çekerken, Pide, tavuk döner ve içecek menümüzü de 9.90 olarak ilan ettik. 45.90'a satılan Pilav üstü 100 gram döner, dürüm et döner, patates kızartması ve 2 ayrandan oluşan Kanka Menü fiyatımızı ise 29,90 olarak değiştirdik. Bereket Ailesi, öğrenci ailelerini de düşündü, karnesi ile gelen çocuklar ve ailesine de Bereket Hepsi Bir Arada menümüzü (3 -4 kişilik) 55 TL'den 39.90'na indirdik. Tatil süresince tüm şubelerimizde kampanyalarımız geçerli olacak. Tüm öğrencilerimize bol neşeli sömestri tatili geçirmelerini dileriz."

 Karnesini alan Bereket Döner'e koştu


 Karnesini alan Bereket Döner'e koştu