Bizi Takip Edin

Mekan    

Çırağan et lokantasına şık açılış

Ankara’nın köklü mekanlarından olan ve siyaset, iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin tercih ettiği Çırağan Et Lokantası düzenlenen özel bir davetle yenilenen yüzüyle ve yeni yeriyle Koç Kuleleri’nde açıldı.


20 Yıl boyunca iş, siyaset ve cemiyet dünyasının uğrak yeri olan mekan 3 yıllık bir aranın ardından yenilenen yüzü ve yeni yeriyle hizmete açılırken konuklar mekanın dekorasyonunu çok beğendiler. Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Canip Karakuş ve Yiğitcan Karakuş'un sahibi olduğu restoranın açılışına Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savas, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, CHP Eski Milletvekili Sinan Aygün, İmam Çağdaş Baklavalarının sahibi Burhan Çağdaş ve sevilen türkücü Bülent Serttaş’ın yanı sıra iş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatının birçok ünlü ismi katıldı. Davetin ev sahibi Karakuş konuklarını ağırlarken, kusursuz geçen davetin tüm detaylarıyla bizzat ilgilendi. Davette konuklar Antep mutfağının en özel lezzetlerini sunan Çırağan Et Lokantası mutfağından çıkan birbirinden özel lezzetleri de deneyimlediler. 

 Çırağan et lokantasına şık açılış
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen açılış daveti geç saatlere kadar devam ederken, konuklar Çırağan Et Lokantası’nın sahibi Canip Karakuş’u misafirperverliği ve böyle özel bir mekanı Ankara’ya kazandırmasından ötürü tebrik ederek davetten ayrıldılar.
 Çırağan et lokantasına şık açılış